23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Галину Патлач із Кропивницького визнали учителем року Кіровоградщини

ОСВІТА

Галину Патлач із Кропивницького визнали учителем року Кіровоградщини

На Кіровоградщині підбили підсумки щорічного конкурсу «Вчитель року», започаткованого ще у 1995 році.

18186 1200x800 2

Конкурс створений для того, щоб пропагувати та підвищувати престижність нелегкої професії вчителя, відзначила  начальник відділу інспектування навчальних закладів управління освіти міської ради Кропивницького Світлана Кумпан, поінформувала прес-служба міської ради.

За результатами конкурсу, члени журі обрали кращим вчителем 2019 року викладача французької мови «Навчально-виховного об’єднання №6» Галину Патлач. Тепер педагог представлятиме область на Всеукраїнському етапі конкурсу в Києві вже у квітні цього року.

" Сьогодні професія вчителя можливо, не така престижна, як хотілось би, а цей конкурс дає можливість побачити на рівні міста, області та країни наших вчителів, які досягають успіхів у своїй професії", – акцентувала увагу Світлана Кумпан.

Цьогоріч у педагогічних перегонах взяли участь 12 кращих вчителів з усієї області. Всі вони виконували п’ять завдань: спочатку презентували себе, проходили тестування, методичний практикум, виконували практичні завдання, а на завершення проводили практичні уроки для дітей з інших шкіл.