25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА У Кропивницькому вийшов черговий номер «Університетського меридіану»

ОСВІТА

У Кропивницькому вийшов черговий номер «Університетського меридіану»

Світ побачив черговий номер оновленого «Університетського меридіану», який створюють студенти та викладачі ЦДПУ імені Володимира Винниченка.

9 04 3

Оновилися як редакційна група, так і формат традиційного газетного видання. Це не перша спроба надати нового вигляду газеті педуніверситету. Постійно знаходилися сміливці, які прагнули здійснити її ребрендинг, утім перемагали традиції і чорно-білий друк, йдеться на сайті ЦДПУ.

Поступово відкриті онлайн-ресурси університету витіснили друкований формат з активного вжитку, але ідея університетської газети, мабуть, належить до невмирущих. Нині викладачі кафедри журналістики, видавничої справи та редагування і студенти 2–3 курсів спеціальності «Журналістика» факультету філології та журналістики загорілися ідеєю нового «УМ», який зможе підтримати виклики сучасної бренд-комунікації.

Традиційними залишаються зацікавленість життям університету, зокрема людьми, які роблять його сучасним, динамічним, цікавим тощо. З новинок – вихід «УМ» у широкий світ соціальних медіа. Сторінка в Instagram @university_meridian особливо зацікавить студентську аудиторію. 

Переглянути свіже число «Університетського меридіану» можна за посиланням.