25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Викладачі фізмату ЦДПУ імені Володимира Винниченка повернулися з міжнародного стажування у Польщі (ФОТО)

ОСВІТА

Викладачі фізмату ЦДПУ імені Володимира Винниченка повернулися з міжнародного стажування у Польщі (ФОТО)

5019dc71637bd8bd2013ee25cc2afae2

Завершилося міжнародне науково-педагогічне стажування «Інноваційні технології в освіті».

4e0ec6b98987a275cb71a9ae8e20d551

Його учасниками стали доценти кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Абрамова Оксана ВіталіївнаПуляк Ольга Василівна та старший викладач Мироненко Наталя Василівна, йдеться на факультетському сайті ЦДПУ.

 Під час очної форми навчання науковці ознайомилися із презентацією університету Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach. Особливу увагу приділили вивченню особливостей освітнього процесу, матеріально-технічній, інформаційній базі спеціальності «Wzornictwo» (Дизайн). Відвідали лабораторії та майстерні даної спеціальності з витривалості матеріалів, будівництва, обробки матеріалів, проектування, рисунку та композиції, виготовлення швейних виробів, біжутерії та ювелірних виробів тощо.

Викладачі вивчали особливості комп’ютерного 3-D моделювання у Graphisoft Archicad-64 21 EDU під час майстер-класів, які проводили польські колеги.

Також представники з Кіровоградщини стали учасниками міжнародного культурно-просвітницького проекту «Європа – наш спільний дім». У рамках проекту ознайомилися з історією, мовою, культурою Польщі та ряду інших країн Європи, історією створення Європейського Союзу, з особливостями систем освіти Європи.

20 9876

17 78