21серпня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Студенти кропивницьких колеждів та ПТУ можуть виграти 10 тисяч гривень на навчання

ОСВІТА

Студенти кропивницьких колеждів та ПТУ можуть виграти 10 тисяч гривень на навчання

Студентів коледжів, технікумів  та професійних училищ Кропивницького очної та заочної форми навчання, на контрактній чи бюджетній основі запрошують взяти участь у  конкурсі соціального проекту Scholarship в Україні.

05 19 1

Як повідомили в управлінні освіти міської ради Кропивницького, головним призом конкурсу є грант на навчання в розмірі 10 тисяч гривень для студентів коледжу та 8 тисяч гривень для студентів училища.

Також для студентів, які посядуть другі та треті місця надаються заохочувальні грошові винагороди. Призовий фонд конкурсу складає 25 тисяч гривень. Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних навчальних закладах.

У той же час, студенти, які навчаються за рахунок коштів бюджету можуть отримати за перемогу сплату додаткового навчання,  наприклад іноземної мови, програмування тощо. Участь у проекті безкоштовна!

Метою проведення конкурсу серед студентів українських коледжів та професійних училищ є підвищення популярності технічних професій  та демонстрація  престижності будь-якої спеціальності за умови якісного і наполегливого навчання і високої відповідальності.

Що необхідно зробити, щоб взяти участь у конкурсі та виграти грант?

Студенту потрібно написати аналітичну статтю на тему «Важливість технічних спеціальностей в сучасній Україні».

Подати заявку на участь та переглянути умови конкурсу можна  на сторінках грантонадавача за посиланнями:

- для студентів коледжів: https://deltabank-online.com.ua/grant-college/

- для студентів училищ: https://deltabank-online.com.ua/grant-students/.

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

http://www.kr-rada.gov.ua