26серпня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА На Кіровоградщині юніори школи фінансової грамотності презентували 11 проектів стартапів (фото)

ОСВІТА

На Кіровоградщині юніори школи фінансової грамотності презентували 11 проектів стартапів (фото)

В Олександрії юніори школи фінансової грамотності презентували 11 проектів стартапів.

05 19 13

Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Діти є юніорами Бізнес-Школи ЮніорБанку і вже мають певний досвід у використанні власних грошей і плануванні майбутньої справи.

Ці проекти були не тільки фантазіями дітей на тему як заробляти гроші у майбутньому, але й повинні бути обґрунтованими ідеями, які мали прості розрахунки. Серед проектів – ідея облаштувати сервісні послуги чи пропозиції, які не матимуть конкуренції на ринку.

«11 юніорів успішно захистили власні стартапи та отримали дипломи. Кожен проект гідний не лише втілення в життя, але й справжнього визнання. От кого не вразить, наприклад, авто, яке рухається у просторі за допомогою магнітних полів? Чи футбольне поле, матч на якому не спинить навіть землетрус! За задумом юного винахідника, його побудують на спеціальній захисній «подушці», – повідомила про подробиці презентації проектів очільниця прес-служби ПриватБанку у Кіровоградській області Анжела Дзінзюра..

05 19 12

Заняття з олександрійськими дітьми у бізнес-школі проводила тренер керівниця напрямку індивідуального VIP-обслуговування Кіровоградської філії державного банку.Олена Гаврилюк

Головна тематика занять – фінансова грамотність.

«Ми націлюємо дітей на те, щоб вони були досвідченими користувачами фінансових послуг. Розповідаємо їм як втілювати їх ідеї, їх стартапи у життя, щоб вони самостійно могли прорахувати доцільність їх реалізації. І головне – вони послідовно виконують завдання, привчаючи себе до фінансової дисципліни, розумного використання коштів», – говорить Олена Гаврилюк.

05 19 14

Всього провели 8 уроків із справжніми домашніми завданнями та виконанням юніорами практичних дій.

Фото Анжели Дзінзюри