21серпня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Кіровоградщина: прокуратура через суд вимагає усунути порушення пожежної безпеки у дитсадках та школах

ОСВІТА

Кіровоградщина: прокуратура через суд вимагає усунути порушення пожежної безпеки у дитсадках та школах

Знам’янська місцева прокуратура у судовому порядку вимагає від Світловодської міської ради усунути порушення пожежної безпеки у дитячих садках та школах, розташованих на території міста Світловодська, та створити безпечні умови перебування дітей та педагогів у навчальних закладах.

05 19 24

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Раніше рішеннями Світловодської міської ради на проведення заходів з протипожежної та техногенної безпеки у закладах освіти міста передбачили виділення бюджетних коштів, проте відповідні заходи так і не були фактично профінансовані міською радою.

За наслідками проведеного аналізу стану законності у сфері захисту прав дітей місцева прокуратура виявила, що дитячі садки та загальноосвітні школи упродовж тривалого часу функціонують з суттєвими порушеннями правил пожежної безпеки. Так, відсутні системи блискавкозахисту, пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, наявні інші порушення пожежної безпеки.

Такі порушення істотно впливають на ризик виникнення надзвичайної ситуації, аварії чи пожежі, а також створюють потенційну загрозу життю та здоров’ю людей, які перебувають в закладах освіти.

Враховуючи це, місцева прокуратура звернулась до Кіровоградського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом про визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання Світловодської міської ради вжити заходів, спрямованих на забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти на території міста Світловодська шляхом виділення коштів, необхідних для усунення вищеперерахованих порушень.

Фото: http://pravove-pole.info