26серпня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Ансамбль сучасної хореографії «Час пік» відсвяткував свій 25-річний ювілей (ФОТО)

ОСВІТА

Ансамбль сучасної хореографії «Час пік» відсвяткував свій 25-річний ювілей (ФОТО)

Днями відсвяткував свій 25-річний ювілей  Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Час пік» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

05 19 56

У Кіровоградській обласній філармонії був справжній аншлаг. На свято під назвою «Таємниця годинника щастя» зібрались усі: батьки, друзі колективу та випускники, які через багато років знов побачили один одного та своїх улюблених викладачів. 

05 19 52

Вихованці ансамблю, керівником якого є Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук – Ірина Мурована, від найменших і до найстарших виконали найкращі постановки колективу. 

Під гучні оплески глядачів 19 випускників «Час Піку» отримали «Свідоцтва про закінчення закладу позашкільної освіти».

05 19 61

Тож вітаємо ансамбль зі святом! Бажаємо творчого натхнення та нових перемог!

Довідково:  Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Час пік» - колектив, який відомий не тільки у Кропивницькому та Україні, а й в багатьох інших країнах. Адже він є лауреатом численних всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів. Своїми яскравими постановками ансамбль підкорив сцени Португалії, Австрії, Чехії, Німеччини, Сербії, Македонії, Болгарії, Греції та інших країн.

05 19 54

05 19 60

05 19 55

05 19 58

05 19 57

За інформацією фахівця із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ Олександри Крикун.