11липня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Рятувальники Кіровоградщини перевірять стан пожежної безпеки 34 пунктів проведення ЗНО

ОСВІТА

Рятувальники Кіровоградщини перевірять стан пожежної безпеки 34 пунктів проведення ЗНО

До початку першого тестування в рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яке стартуватиме 21 травня, фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області перевіряють стан пожежної безпеки пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

05 19 70

По Кіровоградській області мережа пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2019 році складає 34 об’єкти. Це загальноосвітні, середні професійні та вищі навчальні заклади.

Під час обстеження визначених об’єктів рятувальники перевіряють такі ключові моменти у питанні пожежної безпеки, як: стан утримання евакуаційних виходів та шляхів евакуації у місцях проведення ЗНО; стан пожежних гідрантів та пожежних водоймищ на території об'єктів; наявність первинних засобів пожежогасіння; укомплектованість пожежних щитів та пожежних кранів; наявність планів (схем) евакуації людей на випадок пожежі; наявність інструкцій про заходи пожежної безпеки та інше.

05 19 71

Також із відповідальними за пожежну безпеку особами рятувальники додатково проводять інструктажі щодо дій на випадок виникнення надзвичайної події під час ЗНО.

Наразі порушення, що ставлять під сумнів безпеку дітей під час незалежного оцінювання, не виявлені.

05 19 72

https://kr.dsns.gov.ua