21серпня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА У Кропивницькому діти пільгових категорій харчуватимуться в літніх пришкільних таборах безкоштовно

ОСВІТА

У Кропивницькому діти пільгових категорій харчуватимуться в літніх пришкільних таборах безкоштовно

На харчування дітей пільгових категорій у дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти Кропивницького  у нинішньому році році з міського бюджету виділили 870,8 тисячі гривень.

05 19 75

Відповідне рішення затвердив виконавчий комітет міської ради на своєму  засіданні вчора, 14 травня, повідомляють на сайті міської ради.

Так, безкоштовним харчуванням в літній період будуть охоплені: 150 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 950 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 950 дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасниками АТО на час їх перебування в зоні АТО або батьки яких загинули, зникли безвісти, потрапили в полон чи отримали інвалідність під час участі в АТО, дітей померлих учасників АТО, 260 дітей з інвалідністю, 80 дітей, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, 8 дітей воїнів-афганців та 90 дітей внутрішньо переміщених осіб.

Відпочинок з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти міста триватиме 14 днів. Вартість харчування дітей – 25 гривень на дитину в день, включаючи сніданок та обід.