21вересня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА На Кіровоградщині відкрили дитячий садок, який стане одним із найкращих (ФОТО)

ОСВІТА

На Кіровоградщині відкрили дитячий садок, який стане одним із найкращих (ФОТО)

Днями у Новій Празі відкрили дитячий садок.

05 19 286

Про це йдеться на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Його відкриття було однією із складових великого проекту реконструкції Новопразького навчально-вихавного об'єднання. Не випадково частину приміщення школи було капітально реконструйовано під садочок. Адже в Новій Празі місць у дитсадку не вистачало.

Реконструкцію школи і, власне, будівництво у ній садочка, розпочали у ще 2017 році. Генеральним підрядником виступило ТОВ «КАМЕЛОТ-3000». Будівельники провели у всьому приміщенні значний об’єм робіт. Змонтували новий сучасний дах для школи. Для дитсадка збудували окремий вхід, перепланували та замінили всі вікна на першому поверсі, замінили внутрішні мережі опалення.

05 19 282

Також капітально відремонтували кухню та їдальню для школярів, влаштували 2 дитячих ігрових майданчика, провели благоустрій території, змонтували зовнішні електричні мережі та каналізаційні мережі, побудували локальні очисні споруди, частково зробили огорожу території.

Для сучасного облаштування дитячого садочка за кошти освітньої субвенції у сумі 670 600 гривень придбали комп’ютерне обладнання, меблі, ліжка, матраци, кухонне та медичне обладнання, іграшки, тощо.

05 19 287

На  відкриття садочка завітав голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

«У 2019 році ми повинні здати цей об’єкт… Це буде один із найкращих дитячих садків і школа, збудовані за останні роки», - наголосив голова облдержадміністрації.

05 19 285

За словами Новопразького селищного голови Богдана Курупа, за умови вчасного фінансування коштів державного бюджету (10252,1 тисяч гривень), будівельники обіцяють уже у вересні здати об'єкт. Запланували провести утеплення фасаду, завершити ремонт другого і третього поверху будівлі школи та спортивної зали, з влаштуванням на кожному з поверхів внутрішніх вбиралень; влаштувати вуличні спортивні майданчики для занять фізичною підготовкою школярів; завершити роботи із влаштування огорожі. Оздоблення і оснащення об’єкту виконають з урахуванням вимог нового освітнього простору.

У новоствореному садочку працюватиме дві групи.

05 19 283

05 19 284