21вересня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА У деяких пришкільних таборах Кіровоградщини питна вода виявилася непридатною для споживання

ОСВІТА

У деяких пришкільних таборах Кіровоградщини питна вода виявилася непридатною для споживання

У Знам’янському районі  в одинадцяти пришкільних таборах відпочинку питна вода не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

05 19 295

Про це повідомив під час наради з питань підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби області Сергій Манько.

Він зазначив, що в результаті лабораторних досліджень 17 зразків води виявили один, який не відповідає нормам за мікробіологічними показниками. Також у 11 пришкільних таборах відпочинку питна вода не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Ці заклади використовуватимуть бутильовану воду.

В свою чергу начальник Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Олександр Сіленко у своєму виступі приділив особливу увагу питанню дотримання температурних режимів під час зберігання харчових продуктів, а також наявності супровідних документів на харчові продукти, які доставляють до закладів відпочинку.

На нараді також обговорили питання, пов’язані з дотриманням в закладах вимог законодавства щодо санітарного та епідеміологічного благополуччя, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, організацією безпечного літнього відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням.

http://kr.consumer.gov.ua

Фото: https://ddu87grodno.schools.by