21вересня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Мовний табір, де викладають носії мови, відкрили у Кропивницькому

ОСВІТА

Мовний табір, де викладають носії мови, відкрили у Кропивницькому

Мовний табір – один із 38 пришкільних таборів, які розпочали сьогодні свою роботу. Організували табір при шостій міській школі.

Snapseed"У нашому таборі 85 дітей із п’ятого по восьмий клас. День у таборі розпочинається ранковою руханкою. Потому у загонах працюють мовні студії. У всіх дітей – це англійська мова і на вибір – німецька або французька. Для їх викладання до нас приїхали три волонтери", – розповіла начальниця табору Алла Бонк.

Із Німеччини до Кропивницького завітав наш співвітчизник Сергій Гречаний. Чоловік уже двадцять років мешкає за кордоном, але вирішив допомагати українським дітям у вивченні мови.

"Спілкуюся зі школярами виключно німецькою. Із власного досвіду я знаю, що це – єдиний спосіб ефективно вивчати німецьку мову. Я тут працюватиму,  як носій мови, буду допомагати дітям вчити так, щоб це приносило не лише знання,а й задоволення",зазначив пан Сергій.

Також у таборі ще працюють волонтерка зі Сполучених Штатів Америки – Сара Крауз та студентка із Франції Моран Пла.

Волонтери пробудуть у Кропивницькому три тижні, допоки працюватиме мовний табір. До слова, він відкрився у закладі вже вчетверте поспіль.