21вересня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Порушень на вісім мільйонів гривень виявили Кіровоградські аудитори в управлінні освіти

ОСВІТА

Порушень на вісім мільйонів гривень виявили Кіровоградські аудитори в управлінні освіти

В управлінні освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради під час проведення ревізії за період з серпня 2016 року по березень 2019 року  фахівці  управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили ряд фінансових порушень.

statisticaВони призвели до втрат на 206,3 тис. грн. та неефективне використання бюджетних коштів на 6884,9 тис. грн. повідомили в прес-службі управління Східного офісу.

Бло встановлено, що управлінням освіти по дошкільним навчальним закладам здійснювалось понаднормове списання продуктів харчування на 128 тис. грн. 

Поряд з цим, встановлено недоотримання доходів бюджетом внаслідок неперерахування до бюджету коштів від перерахунків заробітної плати на 77,1 тис.грн. та нестачу матеріальних цінностей на 0,9 тис.грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених втрат на 128,9 тис.грн.

Крім того, встановлено неефективне використання бюджетних коштів на 6884,9 тис. грн., в тому числі внаслідок завищення штатної чисельності посад заступників директорів з виховної роботи - 347,5 тис. грн., утримання малокомплектних шкіл - 3876,9 тис. грн. та організації харчування учнів   1-4 класів із недотриманням вимог законодавства - 2660,5 тис. грн.

Через порушення законодавства з фінансових питань на 15 посадових осіб складено протоколи про притягнення їх до адміністративної відповідальності. До установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Про результати ревізії проінформовано Світловодську  місцеву прокуратуру.