21вересня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Догралися: троє порушників дисципліни з Кіровоградщини дочасно залишили пункт тестування

ОСВІТА

Догралися: троє порушників дисципліни з Кіровоградщини дочасно залишили пункт тестування

05 1Два телефони та одні навушники виявили у трьох учасників під час проведення ЗНО із історії України на Кіровоградщині.

Учора, 4 червня, на всіх пунктах ЗНО з історії України відбулися технологічні перерви – тобто перевірка правильності розсадки в аудиторії та на наявність в учасників ЗНО при собі заборонених пристроїв, телефонів, навушників, флеш-накопичувачів. Буде така перевірка чи ні, на пункті дізнаються перед початком тестування за допомогою есемески від Українського центру оцінювання якості освіти.

"Цього разу перевірки за допомогою металошукачів відбулися у всіх 20 пунктах області. На жаль, маємо три вилучення: одне у Кропивницькому – в учасника знайшли навушники і два в Новоукраїнці. Там виявили два телефони", – розповіла завідуюча лобораторією ЗНО обласного інституту післядипломної освіти імені Сухомлинського Ліна Бутенко.

Ті учасники втратили право продовжити роботу над тестом і залишили пункт тестування. Результат із предмету у них буде анульовано. Тепер історію України вони зможуть скласти лише наступного року.