22жовтня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Майбутні підкорювачі неба: молодь Кропивницького відкриває для себе нові перспективи

ОСВІТА

Майбутні підкорювачі неба: молодь Кропивницького відкриває для себе нові перспективи

03 17

Літній відпочинок для старшокласника – це можливість поміркувати над своїм майбутнім та дізнатися про найперспективніші та престижні професії. 

Учні 10-х класів Кіровоградського комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) скористалися можливістю та відвідали Льотну академію НАУ. 

03 15

Під час зустрічі вони дізналися багато цікавого і корисного, зокрема, про спеціальності, за якими традиційно проводиться підготовка фахівців у академії, та про нові направлення – «Правове забезпечення міжнародної авіаційної діяльності» і «Туризм», що відкрились на факультеті менеджменту. Також молодь поінформували про умови вступу та навчання. 

03 16

Співробітники академії провели екскурсію по території академії: діти відвідали авіатехнічну базу та навчально-тренувальний науково-дослідний центр пошуку та рятування. Їм розповіли про різні типи повітряних суден та технічні характеристики, особливості професії пілота, авіаінженера й інших спеціальностей авіаційної галузі, що користуються попитом на ринку праці в Україні і світі.