04червня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Майбутні повітряні «аси» Кропивницького здійснили свій перший політ (ФОТО)

ОСВІТА

Майбутні повітряні «аси» Кропивницького здійснили свій перший політ (ФОТО)

Липень для курсантів-пілотів Льотної академії НАУ Кропивницького не стільки період відпочинку, скільки час для отримання практики. У них розпочалися навчальні польоти.

16 7

Один із майданчиків, де проходить практична льотна підготовка – польовий аеродром у Малій Висці. 

16 9

Заступник начальника академії з економічної та адміністративно-фінансової роботи Олександр Чумак, заступник начальника академії з організації та забезпечення польотів Валерій Задков та начальник служби авіаційної безпеки Роман Рябоштан провели робочу зустріч з льотним та технічним персоналом, що забезпечує підготовку та зустрілися з курсантами, які проходять тут льотну практику.

У форматі вільного спілкування Олександр Чумак вислухав пропозиції курсантів і враження від перших днів практики та розповів про найближчі перспективи розвитку інфраструктури на польовому аеродромі.

Та головним досягненням цього року є навіть не інфраструктурні покращення, а розширення можливостей практичної підготовки завдяки залученню більшої кількості навчальних повітряних суден. 

До цьогорічної підготовки курсантів академії залучено багатодвигунний літак Веechcraft, навчальні літаки типу: К-10; НАРП-1, Cessna 172 та ХіАТ-650. 

16 8

http://www.glau.kr.ua