14грудня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Із якими здобутками освітні заклади Кропивницького увійдуть у новий начальний рік

ОСВІТА

Із якими здобутками освітні заклади Кропивницького увійдуть у новий начальний рік

07 5Школи Кропивницького активно готуються до початку нового навчального року.

Міська влада обласного центру робить усе належне, щоб наука була цікавою для дітей, а навчання проходило в комфортних умовах.

Від 2015-го року в закладах освіти міста послідовно розпочали капітальні ремонти шкільних спортивних залів.

Про це повідомила начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко.

Мережа шкіл міста отримала вже 20 відновлених спортзалів, займатись спортом у яких зручно, безпечно та приємно. Одночасно здійснюється заміна на новий і спортивного інвентаря для занять фізичною культурою. Технічно переоснащується і решта шкільних приміщень.

«Ми продовжуємо модернізувати шкільні їдальні. Виконуємо капітальні ремонти та проводимо заміну технічного обладнання для кухонь, їдалень та пралень. У шкільних санвузлах ведеться повна заміна сантехнічного обладнання. Для сорока закладів загальної середньої освіти продовжують закуповувати нові меблі та ремонтувати ті, що використовуються. Особлива увага приділяється парку шкільної комп’ютерної техніки», – зазначила посадовиця.

На сьогодні кропивницька освітянська галузь – лідер з впровадження енергосервісних договорів та теплосанації шкільних приміщень, яку вже виконали в ЗОШ№18, ДНЗ №№ 15, 29, 52.

Також в обласному центрі запрацювали два сучасних інклюзивних центри, оснащених всім необхідним для надання психолого-педагогічних висновків та проведення корекційно-розвиткових занять.

http://kr-rada.gov.ua/