08квітня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Мовою цифр: головна освітянка Кропивницького поінформувала про готовність шкіл до навчального року

ОСВІТА

Мовою цифр: головна освітянка Кропивницького поінформувала про готовність шкіл до навчального року

76 452Існуюча мережа загальної середньої освіти Кропивницького налічує 40 закладів.

Про це, зокрема,  учора, 13 серпня, під час пресконференції, говорила начальниця управління освіти міськради Кропивницького Лариса Костенко.

Очікувана чисельність школярів  на 1 вересня нинішнього року становить 26000 учнів у 946 класах, а до перших класів подали 2800 заяв, та утворили 102 класи.

Для 36 закладів загальної середньої освіти за рахунок коштів субвенції та міського бюджету заплановано придбати 3023 комплектів шкільних меблів: парти і стільці.   Станом на сьогодні завезли вже 1151 парту.

Для  учнів перших класів придбали дидактичні матеріали з розрахунку 11,7 тисячі гривень на клас, завезли ноутбуки на кожен перший клас і по одному  принтеру на школу.

«Триває перепідготовка вчителів початкових класів для «Нової української школи» за відповідними програмами МОН, адже найважливішим завданням освітньої галузі міста залишається надання якісних освітніх послуг, реалізація державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у Кропивницькому», – підкреслила Лариса Костенко.

І додала, що відповідно до Закону «Про освіту», педагогічний працівник, підвищуючи рівень кваліфікації, має отримати 150 навчальних годин.

.