20лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Переповнений садок на Кіровоградщині чекає на нове приміщення для своїх вихованців

ОСВІТА

Переповнений садок на Кіровоградщині чекає на нове приміщення для своїх вихованців

Під час робочої поїздки до Голованівського району перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко було обговорено проведення першочергових будівельних робіт в дитячому садочку «Веселка».

05 8

Про це інформує прес-служба ОДА.

Визначено, що підрядна будівельна організація терміново опрацює питання придбання будівельних матеріалів для першочергових робіт: спорудження даху, встановлення вікон, зовнішніх дверей, монтаж котельні, внутрішнього опалення, зовнішніх інженерних мереж, систем внутрішньої електричної мережі, огородження території садка.

Під час наради також було розглянуто питання реконструкції Побузької школи та будівництва поряд з нею мультифункціонального майданчика для шести видів ігрового спорту.

Нагадаємо, новий шестигруповий дитсадок «Веселка» розпочали будувати у липні 2018 року. Він розрахований на 120 місць. Будівництво нового дитсадка почали у зв’язку з перенавантаженням садочка "Малятко", який розрахований на 115 місць, а відвідує 208 дітей. Проект має бути реалізований за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Кошторисна вартість проекту 27,6 млн. грн.