29лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Якість харчування та комфортність умов навчання перевірили в одній з гімназій Кропивницького (ФОТО)

ОСВІТА

Якість харчування та комфортність умов навчання перевірили в одній з гімназій Кропивницького (ФОТО)

Днями заступниця міського голови Кропивницього Андрія Райковича Наталія Дзюба проінспектувала організацію навчального процесу та роботу харчоблоку в Козацькій гімназії №21, що на Балашівці.

09.19.25

Про це інформує пресслужба міської ради Кропивницького.

До перевірки долучився і голова міської Громадської ради Леонід Лузан.

«У цій школі були два малонаповнюваних восьмих класи. Відповідно до нормативів, така кількість учнів не допускає створення двох класів. Тому адміністрація закладу оптимізувала процес навчання та організувала один восьмий клас. Спочатку в ньому налічувалося 39 учнів. Але на сьогодні мережа класів остаточно сформована, деяких дітей перевели до інших навчальних закладів міста. Зараз в цьому класі навчається 35 учнів. Адміністрація закладу зробила все для того, аби створити комфортні умови для навчання. Перш за все, додатково обладнали ще декілька класів. Такі предмети як фізика, хімія, математика учні вивчають у спеціалізованих кабінетах. Українську мову, інформатику учні вивчають у підгрупах. Діти подружилися, проблем немає», – запевняє посадовиця.

09.19.23

Крім цього, заступниця міського голови перевірила харчоблок, їдальню, меню, стан технологічного обладнання.

09.19.24

За словами директорки школи Людмили Засінець, школа повністю забезпечена необхідними харчовими продуктами, які закуповуються відповідно до тендерних процедур. Учні в достатній кількості отримують м’ясо, фрукти, овочі, молочні продукти. Нарікань від батьків щодо організації харчування вихованців немає.

09.19.27

У Козацькій гімназії цьогоріч відзначають століття закладу. Матеріально-технічна база школи потребує оновлення. Наталія Дзюба повідомила про те, що вже виготовили проектно-кошторисну документацію на добудову харчоблоку, який планують облаштувати на місці старих споруд.

09.19.26