01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Туризм, краєзнавство, хортинг та екскурсії для школярів чотирьох районів Кіровоградщини стали доступнішими

ОСВІТА

Туризм, краєзнавство, хортинг та екскурсії для школярів чотирьох районів Кіровоградщини стали доступнішими

Днями у Світловодську відкрили філію комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

09 19 80 1

Про це йдеться на сайті закладу.

Гостей свята та педагогів центру привітав перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко.

«Відкриття такої філії це яскравий приклад якісних змін в галузі освіти. В першу чергу ми зобов’язані орієнтуватися на надання сучасних послуг у дитячих садочках, школах та позашкільних закладах. Діти із сіл та містечок тепер зможуть із користю після навчання у школі займатися улюбленою справою», – зазначив Сергій Коваленко.

09.19.78

Він також зауважив, що у планах є відкриття подібної філії, що охоплюватиме західну територію області.

Новостворена ж філія «Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» дозволить створити умови доступності якісної позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого та національно-патріотичного напряму у Світловодському, Онуфріївському, Петрівському, Олександрійському районах та місті Світловодськ. Тут працюватимуть гуртки з вітрильного та спортивного туризму, спортивного орієнтування, велосипедного туризму, хортингу, історичного та географічного краєзнавства, а також «Сокіл» («Джура»).

09.19.77

09.19.79