06серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА У Кропивницькому для того, щоб педагоги вчасно отримали зарплату, здійснюють перерозподіл між бюджетними програмами

ОСВІТА

У Кропивницькому для того, щоб педагоги вчасно отримали зарплату, здійснюють перерозподіл між бюджетними програмами

Педагоги Кропивницького отримають кошти на виплату зарплати, а заклади охорони здоров’я розрахуються за тепло. Міська рада Кропивницького внесла зміни до міського бюджету на 2019 – й рік під час сесійного засідання вчора, 08 жовтня.

19 10 74

Відповідно до прийнятого рішення, внесено зміни до обсягів субвенцій з державного бюджету та залучено додаткові кошти у сумі 3,7 мільйонів гривень, йдеться на сайті міської ради.

Зокрема буде збільшено обсяг субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на 1, 247 мільйонів гривень. Обсяг субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа становить 2,508 мільйона гривень.

Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року № 571 попередньо в проекті рішення було враховано субвенцію з державного бюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту за пропозиціями управління молоді і спорту. На сьогодні, на підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 жовтня 2019 року, обсяг такої субвенції уточнено і вона становить 640,585 тисяч гривень.

За інформацією начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової, додаткові кошти у сумі 1,633 мільйона гривень будуть направлені управлінню охорони здоров’я на оплату послуг теплопостачання. По управлінню освіти міської ради врахований перерозподіл між бюджетними програмами для забезпечення виплати заробітної плати педагогічним працівникам.

А головному управлінню житлово-комунального господарства збільшать видатки на 2, 700 мільйона гривень з урахуванням перерозподілу за бюджетними програмами, у тому числі на фінансову підтримку КП «Теплоенергетик».

Також прийняте рішення включає перерозподіл коштів  по управлінню молоді та спорту за бюджетними програмами для заохочення і фінансової підтримки спортсменів дефлімпійців та паралімпійців, а також їхніх тренерів.