06липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Барви життя: у Кропивницькому провели фестиваль творчості дітей з фізичними особливостями

ОСВІТА

Барви життя: у Кропивницькому провели фестиваль творчості дітей з фізичними особливостями

Учора, 31 жовтня, Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького зібрав 50 талановитих дітей з усієї області на відбірковому регіональному етапі Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

76651733 146585193402228 8887325484854018048 o
Юні артисти продемонстрували свої творчі досягнення, майстерність та любов до мистецтва у вокальному, хореографічному, музичному, розмовному жанрах, образотворчому та декоративно-ужитковому мистецтвах. У залі панувало відчуття великої родини, де кожне слово, кожна пісня промовлялися до людських сердець добром і любов’ю, лунали покликом доброї надії на щасливе майбутнє. Кожен виступ викликав позитивні емоції та отримував щирі оплески.

У рамках заходу у фойє театру було розгорнуто виставку творчих робіт, справжню мистецьку панораму, яка вражала барвистим розмаїттям, самобутністю, гармонією настроїв.

Без уваги не залишився жоден з учасників фестивалю. Їх привітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко та заступниця директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Людмила Тищенко, які вручили дипломи та пам’ятні подарунки.