27травня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Освітяни Кропивницького: акція протесту може перерости у всеукраїнський страйк

ОСВІТА

Освітяни Кропивницького: акція протесту може перерости у всеукраїнський страйк

Освітяни Кропивницького не те що не хочуть, вони не можуть миритися із тими зарплатами, які сьогодні пропонує їм держава.

01 12

Про це йдеться у відосюжеті UA:Кропивницький.

Нагадаємо, що 29 жовтня міська організація профспілки працівників освіти і науки України Кропивницького долучилась до акції протесту проти звуження прав та гарантій освітян у Києві.

«Те, що коїться сьогодні в нашій освіті взагалі, як то кажуть, чим далі, тим гірше. Люди йдуть зі своїх робочих місць. Через низькі зарплати, у нас дуже велика нестача педагогічних кадрів. Якщо приберуть надбавки, у людей не буде стимулу ходити на цю роботу», – розповіла учасниця акції Світлана Голяга, яка 17 років працює у центрі «Юність» керівницею гуртка бісероплетіння.

За інформацією голови міської профспілки освіти Олександра Дзюби, освітяни розраховують на ті зміни, які були прописані у проекті Верховної Ради, ухваленому депутатами 2 роки тому. Згідно з ним заробітна плата мала значно зрости.

01 10

Та зараз, якщо рішення щодо відміни надбавок буде остаточним, а основна заробітна плата залишиться без змін, педагоги на початку грудня розпочнуть всеукраїнський страйк.

Читайте також: Профспілки Кропивницького долучилися до акції протесту в Києві