24лютого2020

ГОЛОВНА ОСВІТА На Кіровоградщині провели Фестиваль освітнього менторства #BlagoEdFest2020

ОСВІТА

На Кіровоградщині провели Фестиваль освітнього менторства #BlagoEdFest2020

Днями у Благовіщенському НВК №2 відбувся Фестиваль освітнього менторства #BlagoEdFest2020.

20 01 95 

У ньому взяли участь 11 освітніх експертів – кращі вчителі з Полтави, Києва, Хмельницького, Кропивницького, члени ГО «НОВІ», фіналісти національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, журналісти та громадські діячі, а також вчителі Благовіщенського НВК № 2, інформують на сайті управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА.

Фест проходив у форматі майстерок, панельних дискусій та тренінгів для 300 вчителів району за напрямками розвитку професійних компетентностей, психолого-педагогічних особливостей здобувачів освіти, основ андрагогіки, особливостей інклюзивного навчання, розвитку мовленнєвої та управлінської компетентностей. Також для учасників організували панельну дискусію з фіналістами національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 на тему підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

20 01 96

Спікерами заходу стали креативні та мотивовані учителі, вихователі Благовіщенського НВК №2, члени громадської організації «НОВІ» з важливими та актуальними освітніми питаннями.

Учасники #BlagoEdFest2020 мали змогу поспілкуватися з фіналістами національної премії Global Teacher Prize Ukraine, учасниками ГО «НОВІ», журналістками видань «Перша електронна» та «Нова газета» Світланою Листюк й Інною Тільновою, а також обмінятися цікавими ідеями та набутим досвідом.