24лютого2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Спортивний он-лайн довідник Кропивницького затребуваний і виконує свою соціальну функцію

ОСВІТА

Спортивний он-лайн довідник Кропивницького затребуваний і виконує свою соціальну функцію

safe image 1

Завершив оновлення спортивної мапи Кропивницького її автор Євген Савранський.

 

Відтепер у ній є актуальні дані по всіх спортивних школах обласного центру, окремих закладах, установах фізкультурно-спортивного профілю на 2019-2020 навчальний рік, повідомив Євген на своїй сторінці у фейсбуці.

"Після початку роботи у грудні 2017 року цього першого і поки що єдиного в Україні картувального проекту за такою структурою та змістом, провів уже друге його оновлення. Загалом на карті додалося локацій і зараз їх уже 283. Кількість переглядів перетнула позначку в 41 тисячу. Це доводить, що спортивний он-лайн довідник потрібний, застребуваний і виконує свою соціальну функцію в інформуванні населення про можливості реалізації своєї рухової активності.

Оновленням займався періодично з грудня 2019 року: справа потребувала багато часу.

Воно торкнулося рубрик: «Міські спортивні школи», «Обласні спортивні школи», «Активний відпочинок», «Дитячо-юнацькі клуби», «Спортивний туризм», «Спортивні споруди та майданчики».

Що стосується рубрики «Спортивні клуби» – актуальної інформації по кожному об’єкту в мене немає, дещо додавав, але кожну локацію детально не перевіряв: там ще є над чим працювати. Якщо в кого є пропозиції – пишіть. Буду оновлювати, щоб кропивничани та всі бажаючі могли отримати максимально достовірну інформацію про можливості для занять фізичною культурою та спортом", – йдеться у повідомлення.

При цьому Євген Савранський подякував за допомогу у створенні карти Ірині Ткаченко, Артему Луценку, British Council UkraineActive Citizens Ukraine – усім, хто допомагав оновити перший в Україні проект із картування міста за спортивною ознакою, надавши розклади занять, інформацію про тренерів, іншу необхідну інформацію. 

Карта – тут.