24лютого2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Мешканців Кропивницького запрошують до віртуального світу, де пригоди і фантастика оживають

ОСВІТА

Мешканців Кропивницького запрошують до віртуального світу, де пригоди і фантастика оживають

30 2Від сьогодні, 30 січня, бібліотека-філія №21 Центральної міської системи Кропивницького запускає власний подкаст «Відкрита книга».

Про це інформує пресслужба міської ради.

У читальній установі обіцяють, що новий проєкт буде цікавим шанувальникам книги. Тут можна знайомитися із актуальними новинами літературного світу, слухати аудіокниги, долучатися до їх обговорення разом із авторами

Для тих, хто ще не знайомий з таким неологізмом, подкастом називають збірку серійних аудіофайлів об’єднаних однією темою, або ж метою і це є надзвичайно зручний спосіб мати під рукою великий обсяг потрібної інформації, зосереджений в одному місці.

Першим гостем подкасту стане автор книги «Війна, якої не було», доброволець батальйону «Дніпро-1» Роман Зіненко, а перший епізод буде доступним для слухачів від 14.00 30 січня на SoundCloud (https://soundcloud.com/j3e2hxqj8ea5/anons-podkastu-vdkrita-kniga) або CastBox: (https://castbox.fm/vb/225413259). В озвученні сюжету взяла участь актриса академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького Олена Темченко.

«Діставайте ваші ґаджети з кишень, робіть гучніше і слухайте перший епізод «Відкритої книги». Пориньте разом із нами у світ, де пригоди і фантастика оживають. І нехай перед вами завжди буде відкрита книга», – запрошують бібліотекарі.