24лютого2020

ГОЛОВНА ОСВІТА На Кіровоградщині відзначили юних краєзнавців області (ФОТО)

ОСВІТА

На Кіровоградщині відзначили юних краєзнавців області (ФОТО)

У Кропивницькому, в приміщенні наукової бібліотеки Льотної академії Національного авіаційного університету, відбулася обласна конференція переможців заочних краєзнавчих експедицій «Моя Батьківщина – Україна», «Мій рідний край», «Край, в якому живу».

30 7

Про це інформує пресслужба ОДА.

У заході взяли участь школярі та гуртківці закладів освіти з різних територій області, які презентували свої кращі роботи юних краєзнавців-дослідників.

«Усі, хто доєднався до краєзнавчо-пошукової роботи, роблять надзвичайно важливу справу для України, для Кіровоградщини, для своєї маленької батьківщини – села чи міста, де вони живуть. Треба вчити свою історію, знати своє коріння», – зазначила заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Волинець, яка взяла участь у конференції.

30 6

Посадовиця вручила Дипломи управління освіти, науки, молоді і спорту облдержадміністрації переможцям всеукраїнського та обласного етапів заочних краєзнавчих експедицій 2019 року. Відзнаки Міністерства освіти і науки та подарунки переможцям всеукраїнського етапу буде вручено пізніше.