08квітня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Роботу закладів фахової передвищої освіти Кіровоградщини трансформують

ОСВІТА

Роботу закладів фахової передвищої освіти Кіровоградщини трансформують

На Кіровоградщині роботу закладів фахової передвищої освіти планують трансформувати. Стратегію розвитку обговорили сьогодні, 28 лютого, на нараді з очільником Кіровоградщини Андрієм Балонем, заступником Міністра освіти й науки України Єгором Стадним і керівниками закладів фахової передвищої освіти, інформують в пресслужбі ОДА.

20 02 208 

 «У 2021-му році плануємо розробити новий законопроєкт «Про фахову передвищу освіту». Виграють ті заклади, які працюють на ринку праці, а не постачають своїх випускників університетам. У ринкових умовах простежується гостра необхідність у робітниках середньої ланки. Трансформувати навчальний процес слід так, щоб випускники професійно-технічних закладів розуміли переваги роботи за спеціальністю», – відзначив Єгор Стадний.

Під час зустрічі керівники закладів фахової передвищої освіти мали можливість озвучити власне бачення проблемних питань. Зокрема йдеться про умови вступу, складнощі з матеріальним забезпеченням і важливість введення форми дуальної освіти. Одним із питань було бажання випускників шкіл здобувати освіту за кордоном.

«Маємо спільно працювати, щоб студенти навчались вдома й будували тут власне майбутнє. Трансформація навчального процесу дозволить це зробити. Для глибинного аналізу ситуації ми проводимо зустрічі з керівниками освітніх закладів області», – резюмував Андрій Балонь.

Варто відзначити: на території області функціонують 22 заклади фахової передвищої освіти. У них навчається 6693 студентів.