03червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Відзавтра випускники Кіровоградщини можуть змінити зазначене раніше місце складання ЗНО

ОСВІТА

Відзавтра випускники Кіровоградщини можуть змінити зазначене раніше місце складання ЗНО

zno 2020 osoblivosti ta stroki tsohorichnoho testu20200423 9564

З 6 і до 18 травня можна буде змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання.

Таку можливість надає Міністерство освіти і науки учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного. Відповідний лист з МОН надіслали керівникам закладів освіти вчора, 4 травня 2020 року.

“Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО”, – зазначила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Нове місце складання ЗНО може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників. Змінити місце складання ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого закладу освіти та вказавши місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. Керівники закладів освіти зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних.

Докладна інформація щодо процедури зміни місця складання ЗНО розміщена в “Кабінеті керівника закладу освіти” на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Довідково: реєстрацію на ЄВІ та ЄФВВ перенесено, вона відбуватиметься онлайн.Нагадаємо, реєстрацію на ЄВІ та ЄФВВ перенесено, вона відбуватиметься онлайн.