29травня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Кіровоградщина: названо імена переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу

ОСВІТА

Кіровоградщина: названо імена переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу

83 39

Завершився Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів.

Стали відомими імена переможців від Кіровоградської області, інформує пресслужба ОДА

6 клас – диплом ІІІ ступеня – Антонова Ірина Сергіївна, учениця комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю  Кіровоградської обласної ради»;

7 клас  – диплом ІІ ступеня – Татарінова Олександра Вікторівна, учениця комунального закладу «Навчально-виховний комплекс "Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" Долинської районної ради»;

8 клас  – диплом ІІ ступеня – Сорока Анастасія Іванівна, учениця Маловисківської загальноосвітньої школи №3 I- III ступенів Маловисківської міської ради Кіровоградської області;

– диплом ІІІ ступеня – Литвинчук Дарія Артемівна, учениця опорного навчального закладу "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І. Г. Ткаченка" Знам’янської районної ради, Кіровоградської області;

8nizhana mystecztvo 879 клас  – диплом ІІ ступеня – Грек Сніжана Петрівна, учениця Панчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомиргородської районної ради Кіровоградської області; 

Козирів Максім Костянтинович, учень Степової філії – навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» комунального закладу  "Первозванівське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад" Первозванівської сільської ради Кіровоградської області;

– диплом ІІІ ступеня – Івченко Єлізавета Андріївна, учениця Созонівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Кропивницької районної ради Кіровоградської області;

11 клас  – диплом ІІІ ступеня – Гейко Дар’я Євгеніївна,  учениця Новопразького навчально-виховного комплексу Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти  – диплом ІІІ ступеня – Мурзіна Анастасія Миколаївна, учениця Регіональний центр професійної освіти ім. О. С. Єгорова.

Студенти закладів вищої освіти (університети й академії, гуманітарний профіль)  – диплом ІІ ступеня – Івашина Оксана Олександрівна, студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.