10липня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Лариса Костенко закликала батьків кропивницьких дошкільнят суворо дотримуватися карантинних вимог

ОСВІТА

Лариса Костенко закликала батьків кропивницьких дошкільнят суворо дотримуватися карантинних вимог

26953 1200x800 2

У Кропивницькому станом на вчора 37 дошкільних навчальних закладів після послаблення карантину відновили свою роботу.

 Сьогодні, 10 червня, начальниця управління освіти міськради Лариса Костенко під час брифінгу поінформувала про ситуацію з відкриттям дитячих садків та поділилася першим досвідом їхньої роботи в умовах карантину.

"Зранку працює 38  дошкільних закладів. 1300 дітей відвідують їх. Єдине побажання, щоб батьки слідкували за здоров’ям дітей і не вели до закладу тих, хто занедужав. Коли всі будемо дотримуватися вимог, пройдемо складний період добре. Приводити дитину в садок батькам треба в масках, не слід давати з собою іграшки. Батьків на територію закладу не допускають. Дехто хоче забирати своїх дітей раніше, в нинішніх умовах це зробити складно, батьки мають з розумінням ставитися до вимог", – зауважила чиновниця.

За її словами, всі працівники дошкільних закладів вийшли на роботу з довідками від сімейних лікарів. Саме останні визначали, кому слід пройти ПЛР-тестування.

Один із садків Кропивницького через те й не допустили до роботи, бо в медиків виникли певні сумніви щодо здоров’я членів колективу садку.

Дітей також приймають до садків з відповідними довідками. 

"Загальна кількість дітей 9000, тож нині садки відвідують десь 15 відсотків. Ця ситуація пов’язана не лише з епідемією, а й сезонною закономірністю: завжди влітку у дитсадках дітей менше, ніж в інші пори року", – зазначила Лариса Костенко.

І додала, що в кого є можливість поки не водити дошкільнят до навчальних закладів, то нею варто скористатися.

До ізоляторів, що є в дошкільних закладах, ще не доводилося поміщати дітей.

Читайте також :