18вересня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА Де на Кіровоградщині кращі учні та вчителі отримуватимуть грошові винагороди

ОСВІТА

Де на Кіровоградщині кращі учні та вчителі отримуватимуть грошові винагороди

20 09 42

У Приютівській ОТГ з метою матеріальної підтримки талановитих учнів та творчо працюючих вчителів започаткували спеціальну премію голови Приютівської селищної ради. Лауреатові премії вручатиметься диплом і грошова винагорода в сумі 20 000 гривень.

Премія призначається з метою підтримки кращих талановитих учнів шкіл та вчителів громади, які успішно навчаються, працюють, і стали протягом останніх двох років переможцями або лауреатами не менше, ніж трьох конкурсів, олімпіад ІІІ-ІV рівнів, фестивалів-конкурсів, тощо, які проводилися на міжнародному, всеукраїнському або обласному рівнях. Про це інформують на сайті громади.

Право на отримання премії мають учні, та вчителі, які на момент подачі документів досягли 14-ти років навчаються/працюють в загальноосвітніх та позашкільних закладах освіти громади.

Урочисте вручення диплому та грошової винагороди проводитиметься щорічно, напередодні святкування річниці народження видатного педагога, письменника, корифея української освіти –  Василя Олександровича Сухомлинського.

Таке рішення прийняли вчора, 8 вересня, під час чергового засідання виконавчого комітету Приютівської селищної ради.