26січня2021

ГОЛОВНА ОСВІТА Вручили обласні премії працівникам Кіровоградської Малої академії наук

ОСВІТА

Вручили обласні премії працівникам Кіровоградської Малої академії наук

26КВ

В урочистій обстановці у Кропивницькому вручили обласні премії педагогічним, науково-педагогічним працівникам Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді та керівникам закладів загальної середньої освіти.

Нагороджували педагогів, чиї учні здобули найбільшу кількість призових місць у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Заслужені нагороди педагоги отримали з рук голів обласної ради Олександра Чорноіваненка та облдержадміністрації Андрія Назаренка.

 “Ваші учні – це майбутні випускники, які завтра розбудовуватимуть нашу країну, і ми пишаємося такою талановитою молоддю. Обласна рада завжди підтримувала і буде підтримувати освітян не лише на словах, а й конкретними справами. Так, нещодавно для розвитку лабораторії Малої академії наук передали приміщення комунальної власності", – підкреслив голова обласної ради.

Цьогоріч комісія призначила 45 премій 36 освітянам та визначила трьох керівників, які мають у своєму закладі по двоє і більше призерів ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН.