26січня2021

ГОЛОВНА ОСВІТА Доки триватимуть зимові канікули для кропивницьких школярів

ОСВІТА

Доки триватимуть зимові канікули для кропивницьких школярів

j9owkFk7FxwxUk1TrxVh.w575 1

Зимові канікули для школярів 3-11 класів закладів освіти Кропивницького розпочнуться у різний час, але кінцевий термін відпочинку один –10 січня.

За рішенням адміністрацій шкіл, початок канікул запланований на 28, 29, 30 та 31 грудня, повідомив заступник міського голови Сергій Колодяжний.

Зокрема, із 28 по 31 грудня 263 класи десяти закладів освіти: ЗШ № 2, НВО № 6, 8, 17, 20, 24, 31, 33, ЗШ № 37 та НВО “Мрія ” продовжуватимуть навчальний процес онлайн.   

"Після завершення канікулярного періоду, навчання здійснюватиметься за дистанційною формою. При виборі формату навчального процесу  враховуватимуть епідеміологічну ситуацію та побажання батьківОсвітній процес у закладах професійно-технічної освіти відбуватиметься  з використанням технологій дистанційного навчання та із внесенням відповідних змін до розкладу занят", – зауважив Сергій Колодяжний. 

Для найменших школярів, учнів 1-2 класів, враховуючи побажання батьків, зимові канікули триватимуть до 24 січня.

"В усіх  закладах освіти уважно слідкують за дотриманням температурного режиму. Опалення в школах під час канікул не вимикатимуть", – підкреслив заступник міського голови.

Позакласні гуртки в навчальних закладах працюють дистанційно. Графік їх роботи визначає керівник закладу.

Читайте також: Благодійність: оригінальний ярмарок провели на Кіровоградщині

У 2020 році на оснащення шкіл Кіровоградщини витратили понад 200 мільйонів гривень