26січня2021

ГОЛОВНА ОСВІТА Де кропивницьким абітурієнтам пропонують навчання за кошти державного бюджету

ОСВІТА

Де кропивницьким абітурієнтам пропонують навчання за кошти державного бюджету

30178 368x264 2

Кропивницький міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки розпочав роботу по відбору кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади України у 2021 році.

Вищі військові навчальні заклади здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України. Підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу здійснюють військові коледжі сержантського (старшинського) складу.

На навчання приймають осіб, які здобули повну загальну середню освіту.

Прийом на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти здійснюється на конкурсній основі виключно за кошти державного бюджету.

Мешканці Кропивницького, які бажають стати курсантом вищого військового навчального закладу або військового коледжу сержантського (старшинського) складу у поточному році, отримати якісну військову освіту за програмами вищого та середнього навчання мають звернутися до Кропивницького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за адресою: м.Кропивницький, вул.В.Чміленка, 47, каб.№1.

Читайте також: Держслужба якості освіти перевірить педагогічну та управлінську діяльність у школах Кропивницького

Сучасний навчально-практичний центр для електрозварників відкрили на Кіровоградщині

У Кропивницькому стартує підготовка до сторіччя освітнього закладу

Абітурієнти Кіровоградщини мають змогу вступити до вищих навчальних закладів СБУ