17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Учитель року-2021: лауреатам з Кіровоградщини вручили відзнаки та премії

ОСВІТА

Учитель року-2021: лауреатам з Кіровоградщини вручили відзнаки та премії

DSC 3872

У Кропивницькому відбулося урочисте нагородження переможців обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

3 71642

Голова обласної ради Сергій Шульга привітав лауреатів та вручив відзнаки і грошові премії.

"Я вдячний кожному педагогічному працівнику нашої області за вагомий внесок у розвиток освіти та навчання майбутнього покоління. Окрема подяка учасникам та переможцям конкурсу, які відстоюють Кіровоградщину на всеукраїнському етапі конкурсу," – звернувся до присутніх Сергій Шульга.

Серед 128 педагогів Кіровоградської області, зареєстрованих на участь у конкурсі, визначили 12 переможців.

DSC 3882

У номінації «Керівник закладу освіти»:
Надія Кравченко – директорка НВО № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення»;
Оксана Курлова – директорка Первозванівського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад»;
Руслан Шульга – директор НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня».

У номінації «Українська мова та література»:
Юлія Ворона – вчителька української мови та літератури НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад»;
Ірина Мельник – вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури ліцею «Науковий»;
Наталія Нікуліна – вчителька української мови та літератури Косівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад позашкільної освіти Приютівської селищної ради.

У номінації «Математика»:
Юрій Гребенюк – вчитель математики та фізики Красносільського НВО;
Ірина Савіцька – вчителька математики Вільненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
Ольга Цветік – вчителька математики та інформатики Олексіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

У номінації «Трудове навчання»:
Роман Колісник – вчитель трудового навчання та технологій НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19 позашкільний центр»;
Олена Кузік – вчителька трудового навчання та інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Світловодської міської ради;
Антоніна Проша – вчителька трудового навчання НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей».

DSC 3868