17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА На Кіровоградщині запрацює платформа для майбутніх педагогів

ОСВІТА

На Кіровоградщині запрацює платформа для майбутніх педагогів

23022106ico

Проект «Літня школа для майбутніх вчителів «Teacher Power» освітянської громадської організації «НОВІ», яку очолює директор Благовіщенського НВК №2 Олександр Чучаєв, отримав грантову підтримку Українського культурного фонду.

Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА Ельза Лещенко.

«Олександр Чучаєв увійшов у ТОП-10 вчителів Укpaїни зa веpсією нaціонaльної пpемії Global Teacher Prize Ukraine у 2020 році та є головою освітянської громадської організації, до складу якої входять фіналісти національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2017. Олександр звернув увагу на важливий та необхідний аспект підготовки якісного, конкурентоспроможного молодого вчителя», – зазначила чиновниця.

Зі слів автора проекту Олександра Чучаєва, літня школа майбутніх вчителів «Teacher Power» може стати майданчиком для орієнтації студентів у сучасному світі педагогічної професії.

«Це платформа для здобуття необхідних професійних компетентностей та ціннісних орієнтацій для майбутніх педагогів. Вона покликана не лише розвивати навички роботи з учнями, а й формувати громадянську, здоров'язбережувальну, підприємницьку та інші компетентності», – зазначив Олександр Чучаєв.

Він додав, проект пройшов до фінальної частини грантової освітньої програми Українського культурного фонду й претендує на отримання фінансування для його реалізації.

Максимальна сума гранту – 700 тисяч гривень. Наразі проект перебуває на стадії розрахунку вартості. До співфінансування зможуть долучитися меценати.

Зі слів директора Благовіщенського НВК №2, освітня програма Літньої школи передбачає залучення 50 найбільш вмотивованих стати вчителем студентів із усіх регіонів України.

З ними проведуть семиденні інтенсиви з методики викладання предметів, тайм-менеджменту, роботи в онлайн, тощо.

Читайте також: Кропивницький професійний ліцей змінив назву та власника

На Кіровоградщині відкрили кримінальне провадження щодо невиплати заробітної плати освітянам