17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Коли у Кропивницькому запрацюють профільні класи для майбутніх рятівників, правоохоронців та військових

ОСВІТА

Коли у Кропивницькому запрацюють профільні класи для майбутніх рятівників, правоохоронців та військових

4235j 34 1

У Кропивницькому вивчають варіанти для майбутньої профорієнтації старшокласників.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович, разом зі своїм заступником Сергієм Колодяжним, секретарем міської ради Олегом Колюкою, та керуючою справами виконавчого комітету Світланою Балакірєвою провели робочу зустріч з помічником заступника міністра внутрішніх справ України Олексієм Рудем та начальником ГУНП в Кіровоградській області Романом Козьяковим. 

Олексій Рудь поділився ідеями, щодо того, як організувати професійне навчання молоді і прищепити їм любов до таких важливих сьогодні професій як рятівник, правоохоронець, волонтер та військовий.  Такі професії підійдуть не кожному, адже вимагають чіткої дисципліни, чималої фізичної витримки. А тому до їх опанування краще готуватись ще з юного віку. 

Олексій Рудь переконаний, важливими є і здобуті практичні навички, а тому пропонує реалізувати цікавий проєкт – створення профорієнтаційної бази для детальнішого знайомства і оволодіння навичками професій працівників ДСНС, поліції та військовиків.

Андрій Райкович звернув увагу гостя, що у Кропивницькому  функціонує ліцей «Сокіл», зорієнтований на поглиблене вивчення початкової військової підготовки. Потужно у цьому напрямку працюють і педагогічний та учнівський колективи ЗОШ № 16. Вони можуть бути стартовими майданчиками для нового освітнього проекту.

"Ваша ідея правильна, треба занурювати дітей в професію, щоб вони з юного віку розуміли її особливості. Ми готові починати з вами діалог. Пропоную, найперше, познайомитись з нашими навчальними закладами ЗОШ № 16 та ліцеєм «Сокіл», вивчити їх потужності та не на словах перевірити, як вони працюють за програмою військової підготовки. На їхній базі можна було б починати адаптацію нової освітньої програми", – переконаний Андрій Райкович.

Уже за кілька тижнів Олексій Рудь планує знову приїхати в Кропивницький, щоб ближче познайомитися із  навчальними закладами обласного центру.