26лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА У Кропивницькому презентували посібник для дітей і дорослих щодо протидії булінгу в школах

ОСВІТА

У Кропивницькому презентували посібник для дітей і дорослих щодо протидії булінгу в школах

У Кропивницькому презентували посібник-інструкцію щодо протидію булінгу в навчальних закладах.

31 2

Ця брошура побачила світ за ініціативи громадської організації «Батьківська рада Кропивницького» та за підтримки європейського фонду.

Сьогодні питання складних стосунків у колективах, як дитячих, так і дорослих, усе частіше виходить на загал. На жаль, нерідко це відбувається вже тоді, коли сторони конфлікту не спроможні самостійно розібратися у ситуації, що склалася.

«Ці скандали дуже швидко набирають обертів. Коли конфлікти виходять на поверхню, до них уже втягнуті і діти, і батьки, і вчителі, і адміністрація. І дуже часто жодна зі сторін не визнає своєї провини. Саме тому ми пропонуємо ознайомитися із нашими інструкціями, аби зупинити проблему на самому початку», – зазначила голова ГО «БРК» Олена Бринза.

Художниками-оформлювачами видання стали діти обласного центру, які за допомогою пензлів та олівців проілюстрували своє бачення ситуації.

«Під булінг потрапляють і вчителі. Але на відміну від дітей, доросла людина може обирати середовище, в якому їй знаходитися. А дитина – як правило, повинна перебувати у цьому колективі, що шкідливо впливає на її подальше світосприйняття», – прокоментувала психологиня Інга Кузнєцова.

«Інструкція протидії булінгу для батьків і вчителів» є безкоштовним виданням, яке можуть отримати як педагогічні колективи, так і особисто кожен охочий. Для цього необхідно звернутись до Батьківської ради, або завітати на збори активних батьків.

31 3        31 4