05грудня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Кропивницькі студенти здобули три призові місця у Всеукраїнському науковому медичному конгресі

ОСВІТА

Кропивницькі студенти здобули три призові місця у Всеукраїнському науковому медичному конгресі

260351035 2361491027317428 3043234334534585092 n 1

У Краматорську завершився 83-ій Всеукраїнський науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених «Медицина XXI сторіччя».

Захід був присвячений 91-ій річниці Донецького національного медичного університету та 91-ій річниці студентського наукового товариства ім. професора М. Д. Довгялло, інформує ДНМУ - м.Кропивницький.

Через епідеміологічну ситуацію в Україні й у світі, конгрес провели в онлайнформаті, з розподілом по 11 секціях. Студенти ДНМУ з Кропивницького взяли участь у роботі 6 секцій.

Кропивницькі студенти під час презентації наукових робіт показали високий рівень знань як у теоретичній, так і в практичній частинах.

Отож, за результатами роботи секції № 5 серед трійки лідерів – студентка ДНМУ Ірина Бреус, яка за свою наукову роботу «Порівняльна характеристика функціональних резервів серця у студентів різної статі з використанням одномоментної проби Руф’є» (наук. керівник – к. пед. н., доц. Людмила Суховірська) здобула ІІ місце. Також у цій секції студентка Анастасія Петрова за наукове дослідження «Як впливають косметологічні апарати на шкіру обличчя» (наук. керівник – к. пед. н., доц. Людмила Суховірська) отримала нагороду «Найкраща презентація».

Окрім того, в 11-ї секції наукового медичного конгресу студентка ДНМУ Аліна Завгородня за роботу «Хірургія під час пандемії COVID-19» (наук. керівник – асист. кафедри хірургічних дисциплін № 2 Дмитро Собченко) отримала призове місце у номінації «Найкраща концепція».