05грудня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Кропивницьких освітян запрошують на національний EdCamp 

ОСВІТА

Кропивницьких освітян запрошують на національний EdCamp 

23 11 21

Повернути радість в освіту – з таким завданням із 7 до 18 грудня 2021 року відбудеться Національний EdCamp для радості «Тримай п’ять, освіто!».

Це онлайнподія для дорослих, які працюють із дітьми, учительства, батьківства і всіх, хто шукають шляхи до радості в цей непростий час пандемії, карантинів та дистанційного навчання.

Причин для проведення EdCamp’у для радості багато, говорить голова Ради ГО «ЕдКемп Україна» Олександр Елькін.

«Це наслідки «ери ковіду»: соціальна ізоляція і невизначеність, страх заразитися, почуття економічної незахищеності, втрата близьких, знесилення після перенесеної хвороби — усе це спричиняє депресії, тривогу, гнів, розпач», – пояснює Олександр Елькін.

І, хоч у світі існують системні дослідження про радість, про них мало що відомо широкому загалу. Так, посилається на вчених Олександр Елькін, лише 50 % нашої радості визначаються незмінними чинниками, як-от гени або темперамент, а ще рівно половина залежить від нас самих.

«За останні півтора року освітяни разом з усією країною пережили складні часи –доводилося дуже швидко навчатися викладати онлайн, працювати в жорстких умовах карантину, знаходити слова підтримки для учнівства, мотивувати їх, – вважає заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин.Навантаження на педагогів, стрес постійно посилюються, і нам сьогодні як ніколи треба шукати засоби впоратися із цим. Сподіваюся, EdCamp для радості допоможе пережити нам цей непростий період і вийти з нього щасливішими людьми».

Організатори події наводять дані зі статті в американському Psychological Bulletin, яка підсумовує результати 225 досліджень про радість. Автори дійшли висновків, що щасливі люди не тільки продуктивніші на роботі, більш креативні, а відтак заробляють більше грошей і мають кращу роботу, але й здатні краще впоратися зі стресом, мають сильніший імунітет та живуть довше. До того ж їх суспільне життя більш насичене й різноманітне: вони частіше за інших готові прийти на допомогу, є більш чуйними, є кращими лідерами/-ками, із більшою вірогідністю матимуть щасливі й міцні сімейні взаємини, мають більше друзів та більшу соціальну підтримку.

EdCamp Joy є також програмою підвищення кваліфікації – усі охочі за результатами навчання зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

«Як батько, я щодня ставлю перед собою завдання: допомогти своїм дітям бути щасливими. Звісно ж, я хочу, аби вони не втрачали цю радість і в той час, коли перебувають у школі, дитсадку. Тому для кожного батька, кожної матері так важливо знайти спільну мову з учительством. Зробімо так, щоб цією мовою була мова радості», – говорить батько трьох дітей, друг Фонду ООН у галузі народонаселення — UNFPA, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Деталі: Національний EdCamp «Тримай п’ять, освіто!»