28листопада2023

ГОЛОВНА ОСВІТА Від понеділка у школах Кропивницького стрімко зросли показники захворюваності

ОСВІТА

Від понеділка у школах Кропивницького стрімко зросли показники захворюваності

Управління освіти Кропивницької міської ради щодня моніторить епідемічну ситуацію в навчальних закладах обласного центру.

25 1

Про це повідомила на пресконференції керівниця освітян Лариса Костенко сьогодні, 25 січня.

За її словами, ще минулої п’ятниці ситуація з новими випадками захворювання була стабільна, але від понеділка вона різко змінилася у бік зростання.

«Зараз на дистанційному навчанні перебувають 2370 учнів 73 класів 8 шкіл. Із понеділка дуже багато учнів захворіли на ГРВІ. Хворіють також і вчителі», – зазначила посадовиця.

Рішення про перехід на дистанційну або змішану форми навчання наразі приймають керівники закладів. Якщо кількість хворих й надалі зростатиме, тоді вже управління освіти надаватиме вказівки щодо подальших дій.

На сьогодні усі працівники навчальних закладів провакциновані. Ті особи, які відмовилися від щеплення, відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

«Хочу звернутися до батьків із великим проханням: якщо у ваших дітей є хоч якісь ознаки ГРВІ, зверніться до лікарів, попередьте вчителів та не ведіть дитину в колектив. Діти тісно спілкуються, і тому інфекція поширюється дуже стрімко. Ми дуже хочемо зупинити ланцюжок захворюваності», – зазначила пані Костенко.