25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Відсьогодні на Кіровоградщині стартує реєстрація на участь у тестуванні випускників

ОСВІТА

Відсьогодні на Кіровоградщині стартує реєстрація на участь у тестуванні випускників

3 1300x820

Сьогодні, 3 квітня, стартувала і триватиме до 3 травня 2023 року реєстрація в основній сесії учасників національного мультипредметного тесту.

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план проведення у 2023 році НМТ.

Тестування відбудеться у дві сесії:

  •  основна: 5 червня – 23 червня;
  •  додаткова: 11–24 липня.

До 7 травня 2023 року зареєстровані учасники й учасниці матимуть змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він/вона хочуть пройти НМТ).

У додатковій сесії тестування (5–12 червня) зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників і учасниць з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Учасники й учасниці додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарні дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників й учасниць тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

Ознайомитися з наказом МОН про організацію та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту можна за посиланням: http://surl.li/fvevl