30вересня2023

ГОЛОВНА ОСВІТА В умовах, наближених до воєнних, курсанти ДонДУВСу пройшли тактичні навчання

ОСВІТА

В умовах, наближених до воєнних, курсанти ДонДУВСу пройшли тактичні навчання

1img 3024

Для здобувачів та здобувачок вищої освіти Донецького державного університету внітрішніх справ провели комплексні тактичні навчання із залученням практичних працівників ГУНП в Кіровоградській області, які мають бойовий досвід.

2img 3049 2

В умовах, наближених до воєнних, курсанти та курсантки факультетів підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування, превентивної діяльності та кримінальної поліції набули практичних навичок із вогневої, тактичної, мінної підготовки та тактичної медицини.

Під час відпрацювання навичок з вогневої підготовки, здобувачі вищої освіти виконували вправи зі стрільби з автоматичної зброї на дистанції 50 та 100 метрів.

Виконуючи вправи з тактичної підготовки, курсанти відтворювали дії тактичних малих груп під час раптового зустрічного бою, при виході з бою та розгортання в бойовий порядок при різних ступенях небезпеки.

3img 3034 2

Для відпрацювання навичок з мінної підготовки, здобувачі вищої освіти вивчали вибухові пристрої: їх класифікацію та принципи використання.

У межах виконання вправ з тактичної медицини, курсанти відпрацьовували навички надання допомоги та транспортування потерпілого в умовах бойових дій.

Навчання пройшли у межах первинної військово-професійної підготовки здобувачів вищої освіти.

4img 3065

Читайте також: У ДонДУВСі на новозбудованому спортмайданчику провели перші змагання