21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Першокурсниця ЦНТУ – у трійці переможців міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

ОСВІТА

Першокурсниця ЦНТУ – у трійці переможців міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

353657066 211992965094666 3325178054673839184 n 

Студентка І курсу кафедри аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету Катерина Шевченко виборола ІІІ місце міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

До фіналу конкурсу, що проходив онлайн у форматі захисту наукових проектів, журі допустило 31 студента. Це були представники 17 університетів України, а також студенти університетів Польщі, Болгарії, Латвії, Швейцарії, США, Чехії, Китаю, Грузії, Литви, Великобританії, Азербайджану, Італії, Греції, Словаччини.

Катерина Шевченко представила на конкурс роботу на тему «Управління інноваційним проєктом з переробки відходів тваринного походження» (наукова керівниця – доцентка кафедри аудиту, обліку та оподаткування ЦНТУ, к.е.н. Ольга Пугаченко).

Робота виконана двома мовами: українською та англійською, а захищала Катерина свій проект у фіналі міжнародного конкурсу англійською мовою.

Журі конкурсу студентських наукових робіт Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського присудило науковій роботі студентки ЦНТУ Катерини Шевченко ІІІ місце конкурсу.

Можна відзначити, що за результатами свого першого року навчання в університеті дівчина має в доробку виступи на трьох науково-практичних конференціях, у тому числі, всеукраїнських та міжнародних, виступ на науковому форумі «Молодь, право, бізнес: сучасні виклики та перспективи», а також три опубліковані наукові статті.

Довідково: конкурс студентських наукових робіт Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – один із найбільших в Україні. Співорганізаторами конкурсу також виступають Міністерство освіти і науки України і Національна комісія Україні у справах ЮНЕСКО, крім цього, підтримку проведенню цього заходу надають заклади освіти Шотландії, Словаччини, Чехії, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі.

Конкурс проходить за 11 різними спеціальностями. В секції спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» цього року на розгляд журі було подано 57 студентських наукових робіт (від 71 здобувача освіти), автори яких представляли майже чотири десятки закладів вищої освіти.

Олександр Виноградов