25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Кропивницьким ветеранам пропонують пройти безоплатне перенавчання

ОСВІТА

Кропивницьким ветеранам пропонують пройти безоплатне перенавчання

43ветеранівветеранок

Ветерани, ветеранки та члени їхніх родин, які шукають роботу, можуть отримати нову спеціальність – соціальний працівник.

Для цього в Державній службі центрів зайнятості існують спеціальні безоплатні курси. 

«Соціальна сфера – це також можливість для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, де можна працювати і надавати підтримку тим, хто потребує. Адже соціальний працівник – це не лише фахівець, який може допомогти з програмами Служби зайнятості, виплатами фінансової допомоги, безоплатною практичною допомогою та медичними послугами, але й людина, наділена емпатією», – зазначила під час семінару з питань перекваліфікації та працевлаштувань ветеранів та ветеранок заступниця Міністра соціальної політики Уляна Токарєва

За словами посадовиці, не варто забувати і про соціальний захист чи соціальні послуги, коли йдеться про розвиток бізнесу чи працевлаштування.

Достатня кількість добре підготовлених і емпатійних соціальних працівників у громадах – це крок до успішної адаптації учасників бойових дій до мирного життя.

Детальнішу консультацію можна отримати, зателефонувавши на «гарячу лінію» Кіровоградського обласного центру зайнятості (044) 244 94 92 або 0800 600 408.

Кіровоградський обласний центр зайнятості