16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Діти здатні рахувати швидше калькулятора, але не всі знають про це

ОСВІТА

Діти здатні рахувати швидше калькулятора, але не всі знають про це

Майстерність олександрійської малечі доходить до того, що вони додають та віднімають до 100 дій, зі швидкістю 0,3 секунди на кожну. 

oso0x534Думати швидко їх навчаються у школі усного рахунку «Соробан». Другий рік поспіль вона працює в Олександрії, інформує у своєму блозі Наталія Луценко.  

Для досягнення бажаних результатів малечі треба двічі на тиждень відвідувати шкільні заняття, і по 15 хвилин на день займатися удома (у ігровій формі на комп’ютері чи планшеті виконувати усі домашні завдання). 

Для охочих школа періодично проводить безкоштовні промо-уроки. Вони користуються неабиякою популярністю серед олександрійців.   

"Навчальна програма, – говорить  директор "Соробану" Інна Нежевенко, –  орієнтована на дітей віком від 5 до 12 років. Триває два роки. Перший випуск у Олександрії запланований на 2018-й.  Протягом курсу вихованці опановують додавання, віднімання та множення тризначних чисел. Перші результати помітні уже за місяць".    

Нині в олександрійському відділенні «Соробан» навчається 80 учнів. Заняття проходять у центрі міста за адресою: вул. Григорія Усика, 56.  

"Діти навчаються користуватися суперкомп'ютером, що є у голові кожного з них, –  продовжує директор закладу. –  Та відвідуючи заклад, рахують швидше будь-якого калькулятора. Методика дозволяє активізувати розвиток нейронних зв’язків у мозку. Обидві його півкулі розвитимуться синхронно.І чим раніше це почати, тим краще для дитини".