22жовтня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Кропивничанка стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу

ОСВІТА

Кропивничанка стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу

Нещодавно в Києві на базі Київського ВПУ швейного та перукарського мистецтва пройшов Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills.

06 1 1

Цей конкурс своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за шістьма секторами світової економіки.

06 2 1У конкурсі взяло участь 150 учасників з 25 регіонів країни. Державний навчальний заклад «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» у компетенції «Перукарське мистецтво» представляла учениця групи ПРМ-17 Катерина Дибенко та експерт – викладач професійно-теоретичної підготовки груп перукарів Тетяна Музика.

Виконання жіночої стрижки на довгому волоссі, макіяжу, тематичної жіночої зачіски на довгому волоссі «Молодіжна вечірка» – саме такі завдання постали перед конкурсантами.

Катерина Дибенко стала дипломантом та була нагороджена Дипломом Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine.

http://osvita.kr-admin.gov.ua/index.php/