20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Безробітні Кіровоградщини можуть перекваліфікуватися на електрогазозварників

ОСВІТА

Безробітні Кіровоградщини можуть перекваліфікуватися на електрогазозварників

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію електрогазозварника. 

Вивчитися за цією професією можна як у навчальних закладах області, так і на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Професія електрогазозварника увійшла до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й не дивно, адже потреба у таких робітниках постійна і має тенденцію до зростання. Її представники знаходять роботу в будівельних організаціях, на фабриках і заводах, в авторемонтних майстернях та станціях технічного обслуговування тощо.

18 січня на базі ОНКК «Аграрник» розпочнеться навчання безробітних громадян. Курс навчання триватиме 8 місяців.  

Також шукачі роботи мають змогу здобути професію «Електрогазозварник» у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ): там навчання стартує 22 січня і триватиме 7,1 місяця.

2819402Умовами до направлення на навчання є:

•      повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

•      повноліття (не менше 18 років);

•      медична довідка з допуском до професії. 

Після закінчення навчання та отримання відповідного свідоцтва, значно розширюються можливості випускників щодо працевлаштування,оскільки підвищується їхня конкурентоспроможність на ринку праці, а кваліфікаційні якості – більшою мірою відповідають вимогам роботодавця.